Atrakce a party

Hledáte ideální party stan na letní party? Potřebujete sehnat karaoke pro rozlučku se svobodou? Sháníte pivní sety a chladící zařízení na pivo pro oslavu narozenin? Chcete, aby atrakce pro děti nepokazil nečekaný déšť?

Už dávno nejsme pouze půjčovna párty stanů.
Nabízíme vám kompletní zajištění vaší akce či atrakce

Atrakce a party 03

Střílejte na terč, jako Koukalová s Moravcem

Biatlon se během pár let stal doslova fenoménem. Jeho popularita se dostala i k nám, a to především zásluhou skvělých výkonů Gabriely Koukalové, Ondřeje Moravce, Veroniky Vítkové, Michala Šlesingra, Markéty Davidové nebo Michala Krčmáře.

Kromě party stanů si u nás můžete vypůjčit také biatlonový trenažér. Biatlonový trenažér je skvělou atrakcí pro dětské dny, oslavu narozenin, party, ale i firemní akce. Pořádně se vydýchejte, zaujměte polohu a vystřelte. Ten zážitek vám už nikdo nevezme!

Máme omezené množství biatlonových pušek – zamluvte si je včas

Zavolejte na +420 602 422 468 a my hned ověříme, zda jsou v termínu dostupné.

Atrakce a party 02

Atrakce pro děti. Radost a zábava po celý den

Také přemýšlíte o tom, jak nafouknout balonek bez helia, aby pořádně létal? Jak objednat to správné malování na obličej, aby váš malý Spider-Man nevypadal jako Freddy Krueger? Kde na Vysočině sehnat skákací hrady a další dětské atrakce?

Díky spolupráci s našimi partnery vám připravíme dětský den nebo atrakce pro děti na klíč. Party stan, židličky, sladké dobroty, trampolína, balonky, skákací hrad, stroj na cukrovou vatu, kostýmy, šlapací motokára… Nebojte se, všechno bude. A pokud budete hodní, tak možná přijde i kouzelník!

Atrakce a party 01

Hudba a koncerty. Bezstarostná jízda s Rolling Stones a Rose Band

Jeden citát říká, že „bez hudby by byl život chybou“. My to víme, a proto tak rádi jezdíme s party stany na letní hudební festivaly, malé i velké kulturní akce, narozeninové karaoke, DJs nebo koncerty. Celý život čekáme na výzvu, až si u nás objednají party stan i legendární Rolling Stones.

Kromě pronájmu párty stanů včetně kompletního servisu jsme schopni zajistit chladící zařízení na pivo, mobilní WC, pivní set, atrakce nebo třeba generátor kouře pro živý rockový koncert. Už teď se těšíme, že se potkáme na nějaké akci. To bude Rock and roll!

Atrakce a party 04

Nafukovací skluzavka, grilování, pivečko. Tahle party nikdy nekončí

Léto, slunce, voda, grilování, drinky, hudba, pohoda. Také se tak těšíte na letní akce a nikdy nekončící party? Pořádnou zábavu si můžete užít třeba u vás na zahradě, nebo na pronajatém plácku. Všechno, co k tomu potřebujete, najdete u nás.

Nezabýváme se pouze pronájmem párty stanů. Zatímco budete přemýšlet, jakou vyberete hudbu a grilované speciality pro své hosty, my se postaráme o dopravu a montáž party stanů. Dovezeme k vám fotobudku, stroj na popcorn, chladící zařízení na pivo a pivní sety. Na pořádné party nesmí chybět i další atrakce, třeba moderní paddleboard, bumper ball nebo zorbing. Život je jedna velká party, pojďme se bavit!

Atrakce a party 05

Rozlučka se svobodou je událost, na kterou se nezapomíná

Nevíte, jak naplánovat nezapomenutelnou rozlučku se svobodou, na kterou budete vzpomínat do konce svého života? Hledáte inspiraci a tipy na hry, atrakce, organizaci i místo? Milí svědkové, uvařte si kávičku, dejte si nohy na stůl, buďte v klidu. Připravíme vám takovou rozlučku se svobodou, na kterou nikdy nezapomenete.

Až k vám dovezeme party stany, pivní sety, stoly, židle i plynové topení do stanu. Kromě toho zařídíme i nepostradatelný fotokoutek nebo fotobudku, chladící zařízení na pivo, bumper ball, zorbing a další atrakce. Co se stane na rozlučce se svobodou, to zůstane na rozlučce se svobodou!

Atrakce a party 06

Firemní akce, za kterou vás i šéf pochválí

Zorganizovat firemní akci není vůbec snadné. Za zády máte věčně naštvaného šéfa, nebo závistivé kolegy. Jak vytřít zrak všem okolo a vytvořit firemní akci, kterou by vám mohli závidět i v Microsoftu?

Máme zkušenosti s plánováním firemních akcí a večírků i dalších business eventů. Nabídneme vám samozřejmě pronájem párty stanů, pronájem pivních setů, stolů, židlí, ubrusů, bistrostolků či plynového topení do stanu.

Nebo se při plánování firemní akce můžete řídit jedním z Murphyho zákonů… „Když všechno zklame, zkus to, co navrhnul šéf.“ To vám ale ze zkušenosti nedoporučujeme!