Pronájem / Půjčovna párty stanů

Velkokapacitní párty stany

Naše modulární párty stany ETIMEX využijete na jakoukoli akci pořádanou pod širým nebem. Díky jednotlivým modulům můžeme postavit párty stan podle vašich přesných rozměrů. Kontaktujte nás. Cenovou nabídku jen a jen pro vás rádi připravíme.

Velkokapacitni Stan

Profesionální párty stany pro tisíce lidí

Trochu zlehka můžeme říci, že akce, pro kterou bychom neuměli dodat party stan, neexistuje. V minulosti jsme běžně zastřešili stanem velkolepé události pro tisíce a tisíce osob. Koukněte do referencí. A díky tomu, že skládáme stany z jednotlivých modulů, nás vlastně počet účastníků vůbec neomezuje.

Párty stany ETIMEX jsou z pevné hliníkové konstrukce a mají přesné zpracování stanových profilů. To znamená, že všechno pěkně sedí, jak má, a estetika i bezpečí je zajištěno.

Velkokapacitni Stan 2

O vše se postaráme

Uvědomujeme si, že velká akce na čerstvém vzduchu vždy skýtá mnoho „rizik“. Vyjde počasí? Přijdou hosté? Klapne to? A tak vám alespoň všechno kolem pronajatého párty stanu chceme usnadnit. Takže stan vám s předstihem dovezeme, odborně smontujeme, po akci rozložíme a zase odvezeme. Když si to budete přát, vybavíme vám ho i vhodným nábytkem a dalším příslušenstvím.

Na jakou akci stan potřebujete?

svatby, firemní akce, obecní hody

městské slavnosti, koncerty, festivaly

výstavy, přehlídky, rauty,

večírky, oslavy, dětské dny, volební kampaně.

Nůžkové stany ETIMEX, ty jen tak něco nepoloží

Nůžkový Stan

Nůžkový stan je skvělá věc. Na různé venkovní akce, garden party, jako prodejní stánek nebo zázemí pro umělce. Může se vám dobře hodit jako doplněk k velkokapacitnímu párty stanu. K instalaci nůžkového stanu nepotřebujete víc než trochu té zručnosti. A pak už jen dobrou akci! Kontaktujte nás. Rádi s vámi vše promyslíme.

Nabízíme pevné nůžkové stany o rozměrech 6 x 3 a 3 x 3 m, a to v zelené nebo bílé barvě.

Nůžkový Stan 2

Po každé akci stany kontrolujeme

Používáme jedině takové párty stany, které jsou vhodné pro náročné užívání v jakémkoliv počasí. Po každé akci procházejí naše stany pečlivou kontrolou a čištěním. Pokud se nám na stanu něco nezdá, vyřadíme jej, nebo nahradíme novým. Jde nám o spokojenost každého dalšího zákazníka.

Jednička pro catering, na prodej i jako backstage

prodejní akce, veletrhy, výstavy

rodinné oslavy, catering

fundraising, backstage

garden party, sportovní akce, provizorní garáže…

Židle, stolek, topení aneb
Nabídka příslušenství k party stanům ETIMEX

Jen prázdný párty stan vám na akci moc parády, služeb a spokojených zákazníků neudělá. Pokud do něj tedy nechcete jenom něco uskladnit. Proto do párty a nůžkových stanů zapůjčujeme také další příslušenství. Ať to máte tip ťop.

Prohledněte si příslušenství. Určitě vyberete i na vaši akci:

Lavičky Podlaha 1 Podlaha 2 Stůl 1 Stůl 2 Stůl 3 Židle 1 Židle 2 Židle 3 Barový stolek 1 Barový stolek 2 Barový stolek 3 Barový stolek 4 Topení Vzorek
Cenik
Kolik to bude všechno stát? Spočítejte si orientační cenu přes online kalkulátor.
Spočítat cenu online
Potřebujete poradit? Nebo chcete
rovnou objednat stan?
(+420) 775 300 678
partystany-etimex@seznam.cz
Napište nám

Napište nám