Pronájem párty stanů s dopravou a montáží k vám na akci - kompletní servis

Proč se z našich párty stanů nikomu nechce domů?

Protože párty stany ETIMEX zvládají zastřešit jakékoli venkovní a žánrové podmínky. Jsou kvalitní. Když je vybavíte správným příslušenstvím, uděláte z nich místo, kde je každému dobře. A kam se vejde tisíce lidí, chcete-li. U zapůjčených párty a nůžkových stanů vám nabízíme kompletní servis. Přejeme si, abyste díky nám realizovali skvělou událost.

Řekněte nám své „ANO“ aneb Máme stan pro jakoukoli akci

svatby a oslavy firemní akce a večírky kulturní akce
hudební akce a festivaly letecké dny volební a jiné kampaně
jakékoli další eventy

Za naši odbornou montáž nám radostí utrhnete ruce

Ale než to uděláte, ještě počkejte. Nejprve vám musíme párty stany dopravit, odborně a v dostatečném předstihu je smontovat. Profesionální montáž a ukotvení velkého party stanu je pro nás naprostou samozřejmostí a máme na ni proškolené lidi. O bezpečí svých hostů, nebo uskladněných věcí se nemusíte bát. A pak to zase rozložíme a odvezeme.

Velkokapacitni Stan

Jsme v centru dění stejně jako v centru republiky

Najdete nás Vysočině. A to je prostě skvělé místo, máme to všude stejně daleko. Když si od nás zapůjčíte párty stan, vždy dorazíme na jeho montáž včas, s dostatečným předstihem. Dobře víme, co organizování eventů představuje, a tak děláme všechno pro to, abychom vám přípravy usnadnili. A byli vám spolehlivým partnerem.

Velkokapacitni Stan 2 Velkokapacitni Stan 2

Stan, to bychom měli. A teď co do něj

I tady za nás mluví naše zkušenosti, a proto máme i velkou nabídku vybavení a souvisejících služeb. Po dohodě vám zajistíme pivní sety, bistro stolky, židle, gauče, podlahy, klimatizaci, nebo naopak topení. Umístíme vhodně vaše reklamní bannery, postaráme se o výzdobu, kterou požadujete. Zapůjčujeme také stropní baldachýny. Ptejte se.

Velkokapacitni Stan

Vybavení párty stanů, to bychom taky měli. A co hudba?

My už dávno nejsme jen půjčovnou párty stanů. Když slibujeme, že jsme kompletní, tak se to také snažíme dodržet. A proto nás vůbec nezaskočí, když od nás budete chtít sehnat DJ, aparaturu, fotokoutek, hry pro teambuilding, ozvučení, ale klidně i ten ohňostroj. My už jsme dávno zkušený parťák pro vaše eventy.

Velkokapacitni Stan

Stan, sezení, hudbu i balónky máme. Tak teď už jen to počasí

Naše stany jsou nepromokované, odolávají větru, celkově velmi stabilní. A samozřejmě bezpečné. Nakupujeme je od jednoho z největších celosvětových výrobců a kvalitu máme prověřenou. Podívejte se třeba do referencí. Použité materiály také výrazně snižují hořlavost. Dokážeme stany dokonale vypnout, nikde žádné průvěsy, závěsy a létající pačesy. Pro stavbu stanu nepotřebujete stavební povolení.

Průběh Akce

1) Domluvíme si všechno,
co nás spolu napadne.
Kontaktujte nás.

2) Nic neděláme na poslední chvíli.
Přijedeme včas. A stany budou s předstihem.

3) Akce jede v plném proudu.

4) Všechno jednou končí. I ta nejlepší párty na světě.
Rozložíme. Naložíme. Odvezeme. Děkujeme.

Cenik
Kolik to bude všechno stát? Spočítejte si orientační cenu přes online kalkulátor.
Spočítat cenu online
Potřebujete poradit? Nebo chcete
rovnou objednat stan?
(+420) 775 300 678
partystany-etimex@seznam.cz
Napište nám