Párty stany Etimex - O nás

Příběh párty stanů, ve kterých je dobře všem

Společnost Párty stany Etimex je rodinnou firmou, která vznikla docela nevinně v roce 2012. Založili ji pánové Jaroslav a Lubomír Dubnovi. Věnuje se pronájmu a prodeji párty stanů, nůžkových stanů a příslušenství. V podstatě neexistuje akce, pro kterou by tato přátelská firma na párty stany nedokázala najít vhodné zastřešení a řešení.

Velkokapacitni Stan

Začalo to pozvolna, dnes máme párty stany pro neomezený počet lidí

Opravdu jsme začali s málem. Konkrétně s jedním stanem 10 x 9m a jedním nůžkovým stanem 6 x 3 m, kterým dělalo společnost asi 30 pivních setů. Pronajímali jsme je na různé venkovní akce. Postupem času byla poptávka stále vyšší. Zákazníci měli zájem jak o stany na půjčení, tak na ty k prodeji. Takže jsme začali hledat nového obchodního partnera, který bude schopen dodat velké množství stanové techniky a zároveň nás to nezruinuje. Podařilo se. Spolupracujeme s jednou z největších společností na světě, která stany přímo vyrábí a prodává i s příslušenstvím. Od té doby její produkty dovážíme do České republiky.

Velkokapacitni Stan 2

Nabízíme jen to, co bychom sami chtěli

Dodáváme stany na festivaly, letecké dny, svatby, firemní akce a mnoho dalšího. Chceme nabízet kvalitní stany i související služby pro jakýkoli event. Jsme cenově přijatelní, dodržujeme dodací podmínky a jsme vstřícní. Protože sami máme takový přístup moc rádi.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obraťte se na nás e-mailem: partystany-etimex@seznam.cz,
nebo volejte na čísla: 00420 775 300 678, 00420 602 422 468.