Vezměte se, kde chcete. Párty stan umožní super zázemí

Plánovat svatbu, to je prostě věc. Všichni mluví do všeho, všechno se několikrát mění, místo klidných příprav se hodně věcí kolem svatby řeší na poslední chvíli. Začnete dělat kompromisy v mnoha ohledech. A třeba se nakonec ani nemůžete vzít tam, kde byste rádi…, přitom…

… přitom místo pro svatbu je tím, co dělá svatbu svatbou, protože se především vy dva chcete cítit dobře. V tenhle den vlastně nejlíp na světě. Proto pokud jste právě na začátku svatebních plánů a příprav a vede u vás svatba v nějakém krásném penzionu nebo top hotelu, možná ještě na moment vyčkejte… nadechněte se a zavřete oči… a sněte si, že máte svatbu:

 

Na svém milovaném místě.

Po svém.

Ve svém.

Tam, kde je vám opravdu nejlíp.

Na vaší krásné zahradě.

U oblíbeného rybníka.

Kde jste si poprvé dali pusu.

Jako ve filmu.

S kapelou, tancem, jídlem, pitím, sladěnou výzdobou, a se všemi těmi, které máte rádi.

Právě jste si představili svatbu v párty stanu, a pokud vám to bylo příjemné a s takovou myšlenkou (za)koketujete, tak tady vám sepisujeme ještě důležité informace z naší praxe:

 

Pro svatbu v party stanu si ujasněte počet hostů

Počet hostů vlastně určuje na svatbě úplně všechno, a tak se není co divit, že ho musíte znát i ve chvíli, kdy budete volat dodavateli párty stanu a objednávat. Počet hostů určuje velikost i vybavení párty stanu. A cenu. Kterou vám rádi spočítáme.

 

Jakou roli má party stan na svatbě mít

Možná vám tento bod přijde trochu mimo mísu, ale věřte, že my v Párty stanech ETIMEX dobře víme, proč ho zmiňujeme. Párty stan může mít totiž na svatbě různou funkci. Někdo ho chce mít pouze na posezení a ostatní mít bokem, jiní snoubenci využívají párty stan pro všechno. Včetně zázemí pro catering, kapelu, tanec a jiný doprovodný program.

 

Podlaha v párty stanu je alfou omegou svatby ve stanu

Do stanu, ve kterém se bude konat svatba, a počítá se, že v ní hosté budou (do rána) tančit, bychom určitě doporučili podlahu. Přece jenom lodičky zabořené v trávě nejsou nic moc pro zvyklé, otrlé i střízlivé, natož pro ty nocí a zážitky unavené. Podlaha v párty stanu navíc celkový dojem jedině podtrhne. Vypadá to zkrátka líp. S veškerou dekorací luxusně. A o to taky jde.

 

Stan, kde bude svatba, jde vybavit různě

A s různými požadavky od snoubenců počítáme. Jsme zvyklí. Vedle samotného svatebního party stanu můžeme zapůjčit různé vybavení do něj, no a možností je dost. Novomanželé si většinou přejí stolky, židle, celkové designové sladění, osvětlení. Krásnou záležitostí jsou baldachýny. A podlaze jsme už věnovali samostatný bod. V létě a horku dokážeme stany vybavit klimatizací. A neprší do nich.

Žádná svatba není stejná.
Když si ji ale uspořádáte v pohodlí a tam, kde to máte fakt rádi, tak to bude svatba dokonalá.

Předchozí článek
Všechny články
Následující článek