Prodej nových stanů

NABÍZÍME RŮZNÉ TYPY A TVARY PÁRTY STANŮ

Firmám, které pořádají eventy, festivaly a různé jiné kulturní události, ale i do nápojového průmyslu nabízíme na prodej kvalitní bezpečné párty stany a nůžkové stany. Pokud tedy zvažujete nákup párty stanu, jste u nás správně. Jako pronajímatelé i prodejci máme bohaté zkušenosti a dobré reference.

Vybírat můžete z mnoha typů i tvarů. A také z nepostradatelného příslušenství – pivní sety, slunečníky, bistro stolky atd. Některé párty stany máme skladem, některé ihned po potvrzení zadáme do výroby. „Čekačka“ je obvykle na stany, které vyrábíme na míru zákazníkovým požadavkům. Dodací termíny se většinou pohybují v řádu týdnů a liší se podle typu párty stanů. Pokud vás zajímá konkrétní termín, kontaktujte nás individuálně.

Stany

Jaké stany a příslušenství si můžete koupit?

Velkokapacitní párty stany
Nůžkové stany
Pagody
Slunečníky
Pivní sety
a mnoho dalších...
Nůžkový stan 3x3 Nůžkový stan 6x3 Velkokapacitní stan

Stany vám zajistíme i s požadovaným reklamním potiskem. Všechno kolem grafiky spolu vyřešíme osobně, nebojte se zeptat na možnosti. Máme rádi, když je komunikace vzájemná.

Slunecnik Stany za sebou

Podívejte se do galerie na nabídku našich párty stanů. Je opravdu z čeho vybírat a díky spoustě tvarů a typů je využijete na jakoukoli událost.

Katalog Katalog

Zalistujte naším katalogem. Rádi vám ho pošleme

Když si naši nabídku stanů projdete v klidu, bude to ideální. Katalog vám pošleme na e-mail, který nám tu zanecháte. Děkujeme.

Potřebujete poradit? Nebo chcete
rovnou objednat stan?
Telefon(+420) 775 300 678
E-mailpartystany-etimex@seznam.cz
Napište nám
Potisk
Potisk stanu s vaší grafikou

Umožníme vám celoplošný potisk stanu, tak abyste okouzlili zákazníka.

Nemáte grafika? My ano, vytvoří vám návrh podle vašich představ.